Skirvbord

Skirvbord
Skirvbord
Skirvbord
Skirvbord
Skirvbord
Skirvbord
Skirvbord
Skirvbord
Skirvbord
Skirvbord

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKRIVBORD, 1900-tal, skuren dekor, skiva klädd i röttläder, höjd ca 74, 200x83 cm, nyckel finns

Slitage

383120

2016-05-13