Dekorelement 1700-tal eller äldre

Klubbat för:

13 000 SEK

3 000 SEK

DEKORELEMENT, 1700-tal eller äldre, skuret trä, spår av förgyllning, Sankt Sebastian, höjd ca 60 cm

383148

2016-05-13