Orientmatta
2016-05-25
383170
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik, Senneh, ca 198x138 cm
Temamattor
Slitage, ställvis hårdare, lagning