Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RAM, senbarock, 1700-tal, skuren dekor av blomsterslingor, delvis försilvrad, innermått 113x89, yttermått 125x101 cm
Ytskador
383179
2016-05-13
Gör en kostnadsfri värdering här