Ragusked smörknivar silver
Vollendet
2016-05-13
383185
| Höchstes Gebot | 950 SEK |
| Schätzwert | 1 800 SEK |
STRÖSKEDAR, KAKSPADE, RAGUSKED, UPPLÄGNINGSGAFFEL, SMÖRKNIVAR, PASTEJKNIV, SÅSSLEV, 13 dlr, silver, 18/1900-tal, silvervikt ca 350 g
Slitage, gravyrer