Ragusked smörknivar silver

Ragusked smörknivar silver
Ragusked smörknivar silver
Ragusked smörknivar silver
Ragusked smörknivar silver

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 800 SEK

STRÖSKEDAR, KAKSPADE, RAGUSKED, UPPLÄGNINGSGAFFEL, SMÖRKNIVAR, PASTEJKNIV, SÅSSLEV, 13 dlr, silver, 18/1900-tal, silvervikt ca 350 g

Slitage, gravyrer

383185

2016-05-13