Etsningar Italien

Etsningar Italien
Etsningar Italien
Etsningar Italien
Etsningar Italien
Etsningar Italien
Etsningar Italien
Etsningar Italien
Etsningar Italien
Etsningar Italien
Etsningar Italien
Etsningar Italien
Etsningar Italien

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GRAFISKA BLAD, 6 st, Italien, 1800-tal, efter original av Fernandino Galli Bibiena (1657-1743), bla. piazza Reale samt porto Reale, 45 x 66 cm

Veck och fläckar

383190

2016-05-13