Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
STOLAR, 8 st, 1800-tal, England, regency, mahogny, klädda sitsar, sitthöjd ca 44 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist
Renoverade, smärre fläckar
383202
2016-05-14
Gör en kostnadsfri värdering här