Karmstolar

Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, Ryssland / Baltikum, 1800-tal, senempire, skuren dekor, bladhölstrade ben, fanerade i bl.a. valnöt, sitthöjd ca 47 cm

Fanerbortfall, sprickor, listdelar saknas, färgskiftningar

383226

2016-05-14