Aukusti Koivisto

Aukusti Koivisto
Aukusti Koivisto
Aukusti Koivisto
Aukusti Koivisto
Aukusti Koivisto
Aukusti Koivisto

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AUKUSTI KOIVISTO (Finland, 1886-1962): Fjällandskap, signerad och daterad 1938, olja på duk, ca 70x95 cm

383240

2016-05-14