Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SYBORD, 1800-tal, nyrokoko, fanér i mahogny, skiva med konturerad och profilerad kant, inredning med fack, träskuren dekor, höjd ca 76, 55x42 cm
Ben med lagning, nyckel saknas
383247
2016-05-14
Gör en kostnadsfri värdering här