Oljemålning Frankrike

Oljemålning Frankrike
Oljemålning Frankrike
Oljemålning Frankrike
Oljemålning Frankrike
Oljemålning Frankrike
Oljemålning Frankrike

Klubbat för:

40 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Frankrike 1900-tal): Adam och Eva, olja på duk, ca 108x85

383253

2016-05-14