Byrå med spegel samt stolar

Byrå med spegel samt stolar
Byrå med spegel samt stolar
Byrå med spegel samt stolar
Byrå med spegel samt stolar
Byrå med spegel samt stolar
Byrå med spegel samt stolar
Byrå med spegel samt stolar
Byrå med spegel samt stolar
Byrå med spegel samt stolar
Byrå med spegel samt stolar
Byrå med spegel samt stolar
Byrå med spegel samt stolar
Byrå med spegel samt stolar
Byrå med spegel samt stolar

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ med lös vikbar spegel, inredning med lådor, fothylsor samt runt handtag i mässing, STOLAR, 1 par, mahognyfanér, 1950-tal, byråns höjd 68, 114x45, spegelns höjd ca 72, sitthöjd på stolar 45 cm

Slitage

383270

2016-05-14