Byrå med spegel samt stolar
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ med lös vikbar spegel, inredning med lådor, fothylsor samt runt handtag i mässing, STOLAR, 1 par, mahognyfanér, 1950-tal, byråns höjd 68, 114x45, spegelns höjd ca 72, sitthöjd på stolar 45 cm
Slitage
383270
2016-05-14