Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HÖRNSKÅP, 2-delat, 1800-tal, empire, mahogny, inredd med hyllplan, höjd 203, 95 x 65 cm, nyckel finns
Ytskador, fanerskador, slagen dörr, listdelar saknas
383273
2016-05-14
Gör en kostnadsfri värdering här