Hörnskåp 1800-tal empire

Hörnskåp 1800-tal empire
Hörnskåp 1800-tal empire
Hörnskåp 1800-tal empire
Hörnskåp 1800-tal empire
Hörnskåp 1800-tal empire
Hörnskåp 1800-tal empire
Hörnskåp 1800-tal empire
Hörnskåp 1800-tal empire

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HÖRNSKÅP, 2-delat, 1800-tal, empire, mahogny, inredd med hyllplan, höjd 203, 95 x 65 cm, nyckel finns

Ytskador, fanerskador, slagen dörr, listdelar saknas

383273

2016-05-14