Burk med lock, skålar
Klubbat för:
2 800 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BURK MED LOCK, SKÅL, FAT, 7 dlr, porslin, Asien, 18/1900-tal (skålen 1700-tal) varierand dekor, höjd 3-22 cm
Kuntoraportti
Nagg, slitage, lagningar
383275
Päivämäärä:
2016-05-14