Burk med lock, skålar

Burk med lock, skålar
Burk med lock, skålar
Burk med lock, skålar
Burk med lock, skålar
Burk med lock, skålar
Burk med lock, skålar

Klubbat för:

2 800 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

BURK MED LOCK, SKÅL, FAT, 7 dlr, porslin, Asien, 18/1900-tal (skålen 1700-tal) varierand dekor, höjd 3-22 cm

Kuntoraportti

Nagg, slitage, lagningar

383275

Päivämäärä:

2016-05-14