Bestick GAB
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
GULDSMEDSAKTIEBOLAGET, bestick, 56 dlr, 1900-talets mitt, rostfria blad, bestående av: 18 bordsgafflar, 17 bordsknivar, 18+1 bordsskedar, 2 smörknivar, originalkartonger medföljer
Kartongerna med skador
383277
2016-05-14