Bestick GAB

Bestick GAB
Bestick GAB
Bestick GAB
Bestick GAB

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GULDSMEDSAKTIEBOLAGET, bestick, 56 dlr, 1900-talets mitt, rostfria blad, bestående av: 18 bordsgafflar, 17 bordsknivar, 18+1 bordsskedar, 2 smörknivar, originalkartonger medföljer

Kartongerna med skador

383277

2016-05-14