Klubbat för:
2 000 SEK
1 500 SEK
FÅTÖLJ, 1930/40-tal, undersida med påskrift "Design Carl-Axel Acking", sittöjd ca 38, totalhöjd 105 cm
Senare omklädd, bruksslitage
383283
2016-05-14