Fåtölj 1930/40-tal

Fåtölj 1930/40-tal
Fåtölj 1930/40-tal
Fåtölj 1930/40-tal
Fåtölj 1930/40-tal
Fåtölj 1930/40-tal
Fåtölj 1930/40-tal
Fåtölj 1930/40-tal
Fåtölj 1930/40-tal
Fåtölj 1930/40-tal
Fåtölj 1930/40-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

1 500 SEK

FÅTÖLJ, 1930/40-tal, undersida med påskrift "Design Carl-Axel Acking", sittöjd ca 38, totalhöjd 105 cm

Senare omklädd, bruksslitage

383283

2016-05-14