Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MARIA MANUELA VINTILESCU (född 1959): modeporträtt, signerad Maria Manuela samt numrerad 2/8, print på tjockt plexiglas, ca 135x100 cm
383285
2016-05-14
Gör en kostnadsfri värdering här