Maria Manuela Vintilescu

Maria Manuela Vintilescu
Maria Manuela Vintilescu
Maria Manuela Vintilescu
Maria Manuela Vintilescu

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MARIA MANUELA VINTILESCU (född 1959): modeporträtt, signerad Maria Manuela samt numrerad 2/8, print på tjockt plexiglas, ca 135x100 cm

383285

2016-05-14