Patek Philippe
Klubbat för:
44 000 SEK
Utropspris
45 000 SEK
PATEK PHILIPPE, armbandsur, 18 k guld, Calatrava, 1960-tal, mekaniskt urverk, vit urtavla, stavindex, centrumsekund, plexiglas, refnr: 3411, cal: 27SC, diameter 34 mm, originalkrona, läderband, box och certifikat daterat 1964 medföljer
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Ej funktionstestad, läderband senare, anlöpning på urtavla, plexiglas med repor
383286
2016-05-18