Patek Philippe

Patek Philippe
Patek Philippe
Patek Philippe
Patek Philippe
Patek Philippe
Patek Philippe
Patek Philippe
Patek Philippe

Klubbat för:

44 000 SEK

Utropspris

45 000 SEK

PATEK PHILIPPE, armbandsur, 18 k guld, Calatrava, 1960-tal, mekaniskt urverk, vit urtavla, stavindex, centrumsekund, plexiglas, refnr: 3411, cal: 27SC, diameter 34 mm, originalkrona, läderband, box och certifikat daterat 1964 medföljer

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Ej funktionstestad, läderband senare, anlöpning på urtavla, plexiglas med repor

383286

2016-05-18