Alrotsbord Mälardalen

Alrotsbord Mälardalen
Alrotsbord Mälardalen
Alrotsbord Mälardalen
Alrotsbord Mälardalen
Alrotsbord Mälardalen
Alrotsbord Mälardalen
Alrotsbord Mälardalen
Alrotsbord Mälardalen
Alrotsbord Mälardalen
Alrotsbord Mälardalen

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÄLLBORD, 1800-talets mitt, Mälardalen, skiva fanerad i alrot, fot i betsad björk, höjd 79, 90 x 88 cm

Fot med lagningar och skador, skivan med ytslitage

383288

2016-05-14