Väggspegel gustaviansk

Väggspegel gustaviansk
Väggspegel gustaviansk
Väggspegel gustaviansk
Väggspegel gustaviansk

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VÄGGSPEGEL, 1800-tal, gustaviansk, träskuren dekor, bronserad och förgylld dekor, höjd ca 73x30 cm

Ytskador, medaljon med lagning

383292

2016-05-14