Mosse Stoopendaal Tema

Mosse Stoopendaal Tema
Mosse Stoopendaal Tema
Mosse Stoopendaal Tema
Mosse Stoopendaal Tema
Mosse Stoopendaal Tema
Mosse Stoopendaal Tema

Klubbat för:

18 500 SEK

Utropspris

25 000 SEK

MOSSE STOOPENDAAL (1901-1948): Slättlandskap med lyftande änder, signerad och daterad Mosse Stoopendaal 1937, olja på duk, 80 x 139,5 cm

Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

383296

2016-05-16