Roland Svensson
Klubbat för:
37 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Rorsman - Jacob Wallenberg, signerad Roland S, 94/190, färglitografi, ca 53x44 cm.
Läs mer
383312
2016-08-24