Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

37 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Rorsman - Jacob Wallenberg, signerad Roland S, 94/190, färglitografi, ca 53x44 cm.

Läs mer

383312

2016-08-24