Roland Svensson
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Söndagsmorgon", signerad och daterad Roland S, pt, ca 47x40 cm.
Läs mer
383313
2016-08-24