Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Söndagsmorgon", signerad och daterad Roland S, pt, ca 47x40 cm.

Läs mer

383313

2016-08-24