Roland Svensson
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Norrfjärden i april månad Möja, 50-talet", signerad o daterad Roland S , färgoffset, 159/250, ca 55x40 cm.
Läs mer
383314
2016-08-24