Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Norrfjärden i april månad Möja, 50-talet", signerad o daterad Roland S , färgoffset, 159/250, ca 55x40 cm.

Läs mer

383314

2016-08-24