Stolar Alvar Aalto

Stolar Alvar Aalto
Stolar Alvar Aalto
Stolar Alvar Aalto
Stolar Alvar Aalto
Stolar Alvar Aalto
Stolar Alvar Aalto
Stolar Alvar Aalto
Stolar Alvar Aalto

Klubbat för:

2 800 SEK

1 500 SEK

STOLAR, 2 st, Alvar Aalto för Artek, björk, sitthöjd 45 cm

Slitage, smärre skador

383320

2016-05-14