Serveringsbricka nysilver

Serveringsbricka nysilver
Serveringsbricka nysilver
Serveringsbricka nysilver
Serveringsbricka nysilver

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SERVERINGSBRICKA, 1930/40-tal, nysilver, med handtag, 57 x 33,5 cm

Ytslitage

383327

2016-05-14