Göran Karlsson färglitografi

Göran Karlsson färglitografi
Göran Karlsson färglitografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

C GÖRAN KARLSSON (född 1944), "Nyckeln" signerad CGK, 286/310, färglitografi, 38 x28 cm

383333

2016-05-14