Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
C GÖRAN KARLSSON (född 1944), "Nyckeln" signerad CGK, 286/310, färglitografi, 38 x28 cm
383333
2016-05-14
Gör en kostnadsfri värdering här