Spegel i rokokostil

Spegel i rokokostil
Spegel i rokokostil
Spegel i rokokostil
Spegel i rokokostil
Spegel i rokokostil
Spegel i rokokostil

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, rokokokstil, 1900-talets mitt, dekor i pastellage höjd 86x39 cm

Kantglaset med sprickor, smärre pastellageskador

383335

2016-05-14