Anders Fogelin oljemålning
2016-05-14
383336
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANDERS FOGELIN (1933-1982): "Schultz show", signerad, olja på duk, 30 x 39 cm