Skåp i rokokostil

Skåp i rokokostil
Skåp i rokokostil
Skåp i rokokostil
Skåp i rokokostil
Skåp i rokokostil
Skåp i rokokostil
Skåp i rokokostil
Skåp i rokokostil

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, rokoskostil, två delar, 1900-talets första hälft, mahognyfanér, beslag i mässing, totalhöjd ca 204, 134x45 cm

Ytlslitage

383343

2016-05-14