Ph-lampa

Ph-lampa
Ph-lampa

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

POUL HENNINGSEN, taklampa, "PH-5", Louis Poulsen, Danmark, skärmar i vit plåt med blå och röd reflektorskärmar, höjd ca 25, diameter ca 50 cm

Slitage och bucklor

383350

2016-05-14