Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AFTONVÄSKA, TÄNDSTICKSPLÅN, silver, 1900-talets början, stämplade Moskva, väskans mått 10,5 x 5,5 cm, vikt 165 g
383355
2016-05-14
Gör en kostnadsfri värdering här