Aftonväska och tändplån silver

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AFTONVÄSKA, TÄNDSTICKSPLÅN, silver, 1900-talets början, stämplade Moskva, väskans mått 10,5 x 5,5 cm, vikt 165 g

383355

2016-05-14