Folke Andréasson Tema

Folke Andréasson Tema
Folke Andréasson Tema
Folke Andréasson Tema
Folke Andréasson Tema
Folke Andréasson Tema
Folke Andréasson Tema

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

FOLKE ANDRÉASSON (1902-1948): Blomsterstilleben,
signerad Folke Andreasson, olja på duk, 56 x 46,5 cm

Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

383418

2016-05-16