Ramar nyrokoko
2016-05-15
383422
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RAMAR, 3 st, nyrokoko, 1800/1900-tal, innermått 23x35, 38x46, 36x46 cm, yttermått 34x45, 53x61, 55x64 cm
Skador