Okänd konstnär

Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Figurscen vid sjö, olja på plåt, holländsk skola, 13x17 cm

Smärre färgbortfall

383432

2016-05-14