Fredrik Frisendahl skulptur

Fredrik Frisendahl skulptur
Fredrik Frisendahl skulptur
Fredrik Frisendahl skulptur
Fredrik Frisendahl skulptur
Fredrik Frisendahl skulptur
Fredrik Frisendahl skulptur
Fredrik Frisendahl skulptur
Fredrik Frisendahl skulptur
Fredrik Frisendahl skulptur
Fredrik Frisendahl skulptur
Fredrik Frisendahl skulptur
Fredrik Frisendahl skulptur

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

FREDRIK FRIESENDAHL (1891-1984): Kvinna och man med ödla på sten, brons, signerad Fredrik Frisendahl, gjutarstämplar Otto Meyer eftr., höjd 44, längd 58 x 25 cm

383446

2016-05-15