Klubbat för:
2 800 SEK
3 000 SEK
MAGNUS STEPHENSEN, stolar, 1 par, 1930-tal, Danmark, Fritz Hansen, böjträ, märkt DAN/FH, sitthöjd ca 47 cm
PROVENIENS: Oaxen Krog
Slitage, ytskador, en sits med skador
383484
2016-05-14