Karmstol 1940-tal

Karmstol 1940-tal
Karmstol 1940-tal
Karmstol 1940-tal
Karmstol 1940-tal
Karmstol 1940-tal
Karmstol 1940-tal
Karmstol 1940-tal
Karmstol 1940-tal
Karmstol 1940-tal
Karmstol 1940-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOL, 1940-tal, i mahogny, svarvade ben samt svängda armlän, textilklädd sittplymå samt mindre kudde, höjd 84, 60x70 cm

Visst slitage

383485

2016-05-14