Erland Cullberg oljemålning

Erland Cullberg oljemålning
Erland Cullberg oljemålning
Erland Cullberg oljemålning
Erland Cullberg oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERLAND CULLBERG (1931-2012): "Utan titel/ Nimetön", signerad E Cullberg, tuschteckning, ca 28x20 cm

PROVENIENS: Galleri Doktor Glas

383499

2016-05-15