Emitslöf Dejmo oljemålning

Emitslöf Dejmo oljemålning
Emitslöf Dejmo oljemålning
Emitslöf Dejmo oljemålning
Emitslöf Dejmo oljemålning
Emitslöf Dejmo oljemålning
Emitslöf Dejmo oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULLA BRITT EMITSLÖF DEJMO, heminetriör, signerad daterad 75, oljemålning på pannå, 31x41 cm

383523

2016-05-14