Carl Brandt oljemålning

Carl Brandt oljemålning
Carl Brandt oljemålning
Carl Brandt oljemålning
Carl Brandt oljemålning
Carl Brandt oljemålning
Carl Brandt oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL BRANDT (1852-1930): Vinterlandskap, signerad C Brandt, olja på duk, 56x66 cm

383536

2016-05-14