Per Ola Andersson oljemålning

Per Ola Andersson oljemålning
Per Ola Andersson oljemålning
Per Ola Andersson oljemålning
Per Ola Andersson oljemålning
Per Ola Andersson oljemålning
Per Ola Andersson oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

7 000 SEK

PER OLA ANDERSSON (född 1961): Abstrakt komposition, signerad a tergo, olja på duk, 120x110 cm

383543

2016-06-01