Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MAJ JERNDAHL-TYDÈN (1895-1961), Blomstilleben, signerad M Jerndahl, olja på pannå, 27 x 22 cm
Krackeleringar, smärre märken
383555
2016-05-15
Gör en kostnadsfri värdering här