Schackspel 1900-talets första hälft
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SCHACKSPEL, 1900-talets första hälft, bräde i folierat glas, gjutna pjäser i frostat glas respektive svart glas, pjäsernas höjd ca 6-8,5 cm, brädets mått 50x50 cm, medföljande schatull
Nagg, schatull m skador
383584
2016-05-15