Schackspel 1900-talets första hälft

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SCHACKSPEL, 1900-talets första hälft, bräde i folierat glas, gjutna pjäser i frostat glas respektive svart glas, pjäsernas höjd ca 6-8,5 cm, brädets mått 50x50 cm, medföljande schatull

Nagg, schatull m skador

383584

2016-05-15