Orientmatta, Tabriz, antik

Orientmatta, Tabriz, antik
Orientmatta, Tabriz, antik
Orientmatta, Tabriz, antik
Orientmatta, Tabriz, antik

Klubbat för:

14 500 SEK

6 000 SEK

ORIENTMATTA, Tabriz, antik, ca 282 x 395 cm

Ställvis hårdare slitage, gamla malskador, fläckar

383592

2016-05-19