Klubbat för:
17 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SKÅP, barock, 1700-tal, i furu, höjd 200, 140x56, nyckel finns
Skador och kompletteringar
383597
2016-05-15
Gör en kostnadsfri värdering här