Josef Frank

Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JOSEF FRANK, tenn, teservis 4 dlr, Firma Svenskt Tenn, Stockholm 1946, bestående av: tekanna, gräddkanna, sockerskål, handtag och knoppar av trä, stämplade med änglamärket SVENSKT TENN STOCKHOLM, höjd 7-14 cm

Slitage, mindre bucklor

383604

2016-05-15